mozeme si udržať normálnu postavu ?

Autor: vladimir maly | 30.1.2013 o 15:34 | (upravené 3.3.2014 o 0:53) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  51x

A aká bude diéta. Veľmi jednoduchá.  Ak chcete mať manželky doma športových, mužných manželov, nestačí im iba navariť, oprať, ožehliť, poslať do fitnes centra. Musíte sa s ním milo rozprávať, čakať ho doma v takom oblečení ako chodíte ku šéfovi do práce, byť s ním láskavá. Potom ani netreba takú veľkú večeru, samozrejme nejaká musí byť, ale aby ladila hlavne oku, domácemu prostrediu. Potom bude stačiť aj menej jedla, viac lásky a porozumenia a šťastie je na svete. Niet takej diéty, ktorá by nezabrala

 

Môžeme si udržať normálnu postavu ?

 

Nad touto otázkou si láme hlavu veľa vedcov, šarlatánov, známych aj neznámych ľudí. Avšak odpoveď závisí v mnohom aj od toho, či si tú otázku položíme správne. A ako vlastne znie tá správna otázka?  Ako uchovať svojho muža/ženu takým, ako bol keď sme sa spoznali?. Ako urobiť tak, aby moje dieťa nepriberalo?  Ako dosiahnuť lepšiu postavu?

Všetky tieto otázky majú jednu odpoveď, ktorá pozostáva z miliónov receptov, rád, liečebných kúr a pod. A výsledok - dočasný sa snáď aj dostaví ale iba.

 

/ Nejdem sa zamýšľať nad chorobnými stavmi, nad priberaním v dôsledku nejakých zdravotných problémov a pod. /

 

Prečo muži priberajú?

 

Po určitom čase, hlavne po svadbe, mnohí mladí ľudia začínajú priberať. Samozrejme, že na vine je možná domáca strava, uležaná životospráva a pod. Je to tak. Ale veď aj predtým mladý človek jedol. To áno, ale pokiaľ sa snažil získať svoju priateľku, pokiaľ sa staral o to, ako, kedy tráviť spoločný čas a potom rýchlo domov, do práce a pod. mal toľko pohybu, že nebolo kedy priberať. A niekedy aj to jedlo vynechal. Čo je nemálo vážne, že keď má človek dostatok /veľa, často/ sex, tak sa vytvára viacero látok podporujúcich trávenie, zvyšujúcich efektívnosť štiepenia tukov a pod. Okrem toho, mnohé endorfíny potláčajú chuť do jedla a mnohé, ktoré vznikajú pri sexe dávajú taký pocit spokojnosti, ako keby ste boli po dobrom obede. Čiže ľahko zameníte obed za sex a pritom sa cítite fajn.

A čo  sa stáva po svadbe, po narodení dieťaťa? Manželka sa začína starať o dieťa, má menej času na manžela, večer je unavená. Keď prichádza manžel večer, snaží sa mu podať večeru a potom, ... bolí ju hlava, dieťa sa môže zobudiť a bude plakať,  alebo ho ide uspávať a pod. Zo začiatku to manželovi nevadí, chápe to, a potom, ... si nakladá stále väčšiu porciu na večeru, a získava ten sladký pocit, pri ktorom sa ľahko prespia aj večerné správy, aj film a mnohokrát ani nemá záujem o sex.

Časom vzniká návyk, alebo naopak. Ak migréna neustupuje, tak potom vzniká večerná nervozita, a v konečnom dôsledku, ak nemáme dobrý pocit z pohodlia rodiny, tak si robíme dobrý pocit z dobrej večere. Veď si muži spomeňte, kam ste viedli svoju manželku? ... niekam na zábavu, alebo niekam na večeru. Už ste si zvykli, že dobrý pocit dostávate pri jedle.

A aká bude diéta. Veľmi jednoduchá.  Ak chcete mať manželky doma športových, mužných manželov, nestačí im iba navariť, oprať, ožehliť, poslať do fitnes centra. Musíte sa s ním milo rozprávať, čakať ho doma v takom oblečení ako chodíte ku šéfovi do práce, byť s ním láskavá. Potom ani netreba takú veľkú večeru, samozrejme nejaká musí byť, ale aby ladila hlavne oku, domácemu prostrediu. Potom bude stačiť aj menej jedla, viac lásky a porozumenia a šťastie je na svete. Niet takej diéty, ktorá by nezabrala.

 

Je to naozaj tak aj u mladých?

Všimnite si napríklad, ako sa chovajú deti k tlstejším spolužiakom. Nie vždy moc láskavo. A aká je ich obranná akcia keď sa s nimi nebavia? Vytiahnu si svoju desiatu a doslova sa s ňou rozprávajú. Jedia každú prestávku a možno aj cez hodinu v škole, jedia po ceste. Jednoducho - pocit šťastia ide cez žalúdok.

 

... ženy budú nabudúce ...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je dnes otázna. V Nemecku sa skončila fiaskom.

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

TV

Fico zabáva ľud vtipmi ako Mečiar

Premiér na mítingoch s voličmi rád rozpráva jednoduché vtipy.


Už ste čítali?