mozeme si udržať normálnu postavu ?

Autor: vladimir maly | 30.1.2013 o 15:34 | (upravené 3.3.2014 o 0:53) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  55x

A aká bude diéta. Veľmi jednoduchá.  Ak chcete mať manželky doma športových, mužných manželov, nestačí im iba navariť, oprať, ožehliť, poslať do fitnes centra. Musíte sa s ním milo rozprávať, čakať ho doma v takom oblečení ako chodíte ku šéfovi do práce, byť s ním láskavá. Potom ani netreba takú veľkú večeru, samozrejme nejaká musí byť, ale aby ladila hlavne oku, domácemu prostrediu. Potom bude stačiť aj menej jedla, viac lásky a porozumenia a šťastie je na svete. Niet takej diéty, ktorá by nezabrala

 

Môžeme si udržať normálnu postavu ?

 

Nad touto otázkou si láme hlavu veľa vedcov, šarlatánov, známych aj neznámych ľudí. Avšak odpoveď závisí v mnohom aj od toho, či si tú otázku položíme správne. A ako vlastne znie tá správna otázka?  Ako uchovať svojho muža/ženu takým, ako bol keď sme sa spoznali?. Ako urobiť tak, aby moje dieťa nepriberalo?  Ako dosiahnuť lepšiu postavu?

Všetky tieto otázky majú jednu odpoveď, ktorá pozostáva z miliónov receptov, rád, liečebných kúr a pod. A výsledok - dočasný sa snáď aj dostaví ale iba.

 

/ Nejdem sa zamýšľať nad chorobnými stavmi, nad priberaním v dôsledku nejakých zdravotných problémov a pod. /

 

Prečo muži priberajú?

 

Po určitom čase, hlavne po svadbe, mnohí mladí ľudia začínajú priberať. Samozrejme, že na vine je možná domáca strava, uležaná životospráva a pod. Je to tak. Ale veď aj predtým mladý človek jedol. To áno, ale pokiaľ sa snažil získať svoju priateľku, pokiaľ sa staral o to, ako, kedy tráviť spoločný čas a potom rýchlo domov, do práce a pod. mal toľko pohybu, že nebolo kedy priberať. A niekedy aj to jedlo vynechal. Čo je nemálo vážne, že keď má človek dostatok /veľa, často/ sex, tak sa vytvára viacero látok podporujúcich trávenie, zvyšujúcich efektívnosť štiepenia tukov a pod. Okrem toho, mnohé endorfíny potláčajú chuť do jedla a mnohé, ktoré vznikajú pri sexe dávajú taký pocit spokojnosti, ako keby ste boli po dobrom obede. Čiže ľahko zameníte obed za sex a pritom sa cítite fajn.

A čo  sa stáva po svadbe, po narodení dieťaťa? Manželka sa začína starať o dieťa, má menej času na manžela, večer je unavená. Keď prichádza manžel večer, snaží sa mu podať večeru a potom, ... bolí ju hlava, dieťa sa môže zobudiť a bude plakať,  alebo ho ide uspávať a pod. Zo začiatku to manželovi nevadí, chápe to, a potom, ... si nakladá stále väčšiu porciu na večeru, a získava ten sladký pocit, pri ktorom sa ľahko prespia aj večerné správy, aj film a mnohokrát ani nemá záujem o sex.

Časom vzniká návyk, alebo naopak. Ak migréna neustupuje, tak potom vzniká večerná nervozita, a v konečnom dôsledku, ak nemáme dobrý pocit z pohodlia rodiny, tak si robíme dobrý pocit z dobrej večere. Veď si muži spomeňte, kam ste viedli svoju manželku? ... niekam na zábavu, alebo niekam na večeru. Už ste si zvykli, že dobrý pocit dostávate pri jedle.

A aká bude diéta. Veľmi jednoduchá.  Ak chcete mať manželky doma športových, mužných manželov, nestačí im iba navariť, oprať, ožehliť, poslať do fitnes centra. Musíte sa s ním milo rozprávať, čakať ho doma v takom oblečení ako chodíte ku šéfovi do práce, byť s ním láskavá. Potom ani netreba takú veľkú večeru, samozrejme nejaká musí byť, ale aby ladila hlavne oku, domácemu prostrediu. Potom bude stačiť aj menej jedla, viac lásky a porozumenia a šťastie je na svete. Niet takej diéty, ktorá by nezabrala.

 

Je to naozaj tak aj u mladých?

Všimnite si napríklad, ako sa chovajú deti k tlstejším spolužiakom. Nie vždy moc láskavo. A aká je ich obranná akcia keď sa s nimi nebavia? Vytiahnu si svoju desiatu a doslova sa s ňou rozprávajú. Jedia každú prestávku a možno aj cez hodinu v škole, jedia po ceste. Jednoducho - pocit šťastia ide cez žalúdok.

 

... ženy budú nabudúce ...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.


Už ste čítali?